Leczenie niepłodności to długi i żmudny proces, często okupiony wieloma rozczarowaniami i smutkami. Problem niepłodności dotyczy coraz większej liczby młodych kobiet i mężczyzn i jest to już problem globalny zwłaszcza w krajach rozwiniętych.

Kiedy udać się do kliniki leczenia niepłodności?

Wskazaniem do konsultacji lekarskiej jest regularne współżycie od co najmniej roku, które nie kończy się ciążą. Wówczas lekarz zleca podstawowe badania, aby określić, gdzie leży problem i jakie leczenie będzie najskuteczniejsze. U mężczyzn badaniem podstawowym jest badanie nasienia, u kobiet sprawdza się jakość owulacji, drożność jajowodów, stany zapalne w obrębie narządów rodnych oraz tzw. rezerwę jajnikową.

Jak znaleźć dobrą klinikę?

Mitem jest, że dobre kliniki zlokalizowane są jedynie w dużych miastach, takich jak Wrocław czy Warszawa. Klinika leczenia niepłodności Bielsko-Biała jest tego doskonałym przykładem. To placówka, której oferta skierowana jest głównie do par z południa polski, dla których dojeżdżanie do centrum kraju stanowi problem logistyczny i finansowy. Leczenie niepłodności Bielsko-Biała to gwarancja profesjonalizmu oraz pełnego bezpieczeństwa. Standard leczenia i techniki stosowane w klinice w Bielsku-Białej w żaden sposób nie odbiegają od standardu na zachodzie Europy.

Kiedy in vitro staje się koniecznością?

Metody wspomaganego rozrodu dedykowane są osobom, które z uwagi na pewne schorzenia czy dysfunkcje nie mogą w naturalny sposób zostać rodzicami. Do najczęstszych chorób dyskwalifikujących pary jako rodziców należą: endometrioza, mięśniaki macicy, obniżona rezerwa jajnikowa (również z uwagi na wiek), obniżone parametry nasienia, stany zapalne w obrębie macicy czy dysfunkcje w budowie narządu rodnego. In vitro Bielsko-Biała doskonale radzi sobie z tymi przypadkami i przygotowuje pacjentów do procedury uwzględniając wszystkie czynniki, tak aby zwiększyć prawdopodobieństwo powodzenia. Leczenie niepłodności Bielsko-Biała to placówki na najwyższym europejskim poziomie. Grono zadowolonych pacjentów potwierdza, że in vitro Bielsko-Biała to profesjonalne podejście i nowoczesne techniki leczenia. Klinika leczenia niepłodności Bielsko-Biała pomaga spełniać marzenia o macierzyństwie i zaprasza wszystkie pary borykające się z problemem bezpłodności na konsultacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here