Ważną kwestią w procesie produkcji żywności jest jej prawidłowe przechowywanie oraz transportowanie. W dużej mierze od tego właśnie zależy, w jakim stanie będzie produkt, który przyjdzie nam spożywać. Potentatem na rynku produkcji opakowań z tworzywa sztucznego, do prawidłowego przechowywania i transportu jest firma Schoeller Alllibert.

Firma

Schoeller Allibert to firma, która znana jest już na na całym świecie. Filie firmy znajdują się w wielu krajach, a sam producent zatrudnia tysiące pracowników. Dobrze dobrana i wyszkolona kadra każdego dnia czuwa nad jakością i trwałością produktów. Materiały, z których produkowane są opakowania, są najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy narzucone przez Unię Europejską.

Pojemniki i opakowania

Producent zaopatruje w pojemniki i opakowania wiele branż przemysłu. Częstymi klientami są przedstawiciele handlu detalicznego oraz branży spożywczej. To właśnie oni decydują się na pojemniki na mięso produkowane przez Schoeller Allibert. Pojemniki masarskie, które oferuje firma pozwalają w bezpieczny sposób transportować mięso. Zabezpieczają nie tylko przed szkodzeniami mechanicznymi, ale też doskonale chronią przed zepsuciem pokarmu. Pojemniki na mięso nie mogą w żaden sposób oddziaływać na przewożony towar. Mogłoby to w szybki sposób doprowadzić do całkowitego zepsucia mięsa.

Transport

Dzięki możliwości składania pojemników możliwy jest łatwiejszy transport powrotny. Złożenie pojemników umożliwia redukcję miejsca potrzebnego na przechowywanie opakowań w transporcie, ale też znacznie obniża koszty. Pojemniki masarskie przygotowane są tak, by w pełni zadowolić wszystkich klientów, korzystających z usług firmy.

Inne produkty

Oprócz pojemników na mięso w ofercie firmy znajdziemy szereg innych pozycji, które mogą okazać się niezbędne w prawidłowym transporcie i przechowywaniu towarów. Ceny uzależnione są od wielkości danego produktu oraz jego właściwości. Dla małych potrzeb przygotowane zostały opakowania i pojemniki o niewielkich rozmiarach, ale w ofercie znaleźć można też kilkuset litrowe pojemniki, bądź wielkie palety.

Schoeller Alliber to producent znany na całym świecie. Wartość marki można poznać najlepiej po zadowoleniu klientów, którzy korzystają z jego usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here