Szlafroki są tym elementem naszej porannej lub wieczornej garderoby, który jest niezbędny do ogrzania się i okrycia, szczególnie w trakcie chłodniejszych dni. Jednocześnie – w czym nie ma niczego dziwnego – każdy z nas chciałby wyglądać odpowiednio również w szlafroku. Dlatego warto zastanowić się nad tym, jak go wybrać i w jaki sposób dopasować do swoich własnych preferencji.

Szlafrok frotte

Najpopularniejszym wyborem w przypadku męskich szlafroków jest zakup takiego, który został wykonany z materiału frotte. To rozwiązanie, które jest szczególnie cenione w chłodniejsze dni, ponieważ doskonale ogrzewa ciało. Nawet po wyjściu z gorącej kąpieli żaden mężczyzna nie będzie odczuwał w nim chłodu.

Dodatkowo szlafrok wykonany z materiału frotte jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Zapewnia najwyższy komfort, ponieważ świetnie układa się na ciele i gwarantuje, że zawsze będziesz czuł się w nim swobodnie.

Nowoczesny krój

Szlafroki dla mężczyzn były wykorzystywane już setki lat temu, ale od tego czasu uległy znaczącej zmianie. Mają inny krój i wykończenie, które zapewniają wygląd dostosowany do naszych współczesnych potrzeb. Dlatego nawet mężczyźni, którzy do tej pory z nich nie korzystali, coraz częściej się do nich przekonują. W ten sposób mogą korzystać z ich zalet, bez obawy o to, czy nie będą wyglądać śmiesznie.

Warto zwrócić uwagę także na kolor szlafroka. Zazwyczaj męskie okrycie utrzymane jest w ciemniejszej kolorystyce, na przykład granatowe, szare albo morskie. To sprawia z kolei, że pasuje praktycznie do każdej męskiej piżamy.

Wygoda ponad wszystko

Szlafrok męski powinien być tak skrojony i przygotowany, aby odznaczał się jak największą wygodą. Nic więc dziwnego, że mężczyźni z chęcią sięgają właśnie po takie, które nie mają zapięcia, a jedynie przewiązywany w talii pasek. To właśnie one królują teraz w naszych sypialniach i łazienkach, ponieważ pozwalają otulić się nimi dokładnie tak, jak chcemy i zapewniają najwyższy poziom komfort.

A może kaptur?

Ciekawym nowoczesnym dodatkiem do szlafroka może być również kaptur, który znalazł się przy niektórych modelach. To oczywiście w pierwszej kolejności dekoracja, ale oprócz tego może być również miłą osłoną na głowę, zwłaszcza dla panów, którym zdarza się zaraz po kąpieli wyjść na taras, gdzie nie zawsze jest ciepło. W ten sposób z pewnością unikną przeziębienia.

Kieszenie

Każdy szlafrok dla mężczyzny powinien posiadać także kieszenie. Pomogą w ukryciu dłoni przed chłodem albo schowaniu najbardziej potrzebnych rzeczy, które za chwilę i tak będą używane.

Wszystkie te zalety posiadają modele z kolekcji szlafrok męski – sklep bodyciao.pl. Zobacz, który z nich będzie najbardziej odpowiedni dla siebie i wybierz ulubiony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here