Dzień dobry

Mam na imię Beata, a strona modnapora.pl powstała z myślą swobodnych porad głównie modowych skierowanych do każdej kobiety. Z biegiem czasu strona na pewno stanie się bogatsza o nowe kategorie. Wszystko zależy od mojej pomysłowości i potrzeb Czytelniczek i Czytelników. Dlatego chciałabym z Wami prowadzić faktyczny dialog, aby poznać na co jest największe zapotrzebowanie. Każdy z nas zaglądając do Internetu poszukuje najczęściej informacji i inspiracji. Dotyczą one tego, w co ubrać się na określoną okazję, z czym łączyć dany element garderoby, jak przygotować smaczny obiad czy pyszne ciasto. Chcemy też poczytać opinie o danym kosmetyku czy książce albo dowiedzieć się jak odświeżyć starą lampę. Każdy głos z Waszej strony drodzy Czytelnicy pomoże wspólnie zbudować kopalnię porad, pomysłów i dobrej zabawy. Piszcie śmiało o czym chcecie czytać i dyskutować.

Na moim blogu głównie skupię się na tematach związanych z modą. Nie dlatego, że mam ku temu stosowne wykształcenie potwierdzone dokumentem, ale z pasji, z zamiłowania do stylu, do szyku, umiaru, wysmakowanego gustu. Inspiruję się dobrze ubranymi kobietami. W tym momencie przychodzą mi na myśl Paryżanki, to fakt, ale nie trzeba urodzić się w Paryżu, aby dobrze się ubierać.

Zaczynamy 🙂

2 komentarze

 • Balbiś Wrzesień 17, 2016 at 6:44 pm

  Celowo czy przez przypadek ustawiłaś dwa takie same zdjęcia? 🙂 Hand made i moda, to jest to, o czym chciałabym cztac. Lubię też posty kosmetyczne.
  Pozdrawiam!

  Reply
  • admin Wrzesień 18, 2016 at 3:32 pm

   Już poprawione! Dziękuję za informację, postów o takiej tematyce na pewno nie zabraknie! 🙂

   Reply

Leave a Comment