Rozmowa z Sandrą o stylu i mocnych akcentach w modzie

Dzisiaj na blogu moim gościem jest Sandra Styczyńska z bloga MISS SASANJA. O tym dlaczego Sandra ma słabość do skóry i co radzi kobietom poszukującym własnego stylu preczytacie w poniższej rozmowie.

1. Widzę w Twoich stylizacjach nutkę rockowego stylu. Za co lubisz skórzane spódnice?

Skórzane spódnice nadają charakter zwyczajnej stylizacji. Skóra to nie tylko rock. Bywa, że jest romantyczna i glamour.

2. Zaintrygowały mnie stylizacje z połyskliwą srebrną sukienką i różową spódnicą, czy lubisz metaliczny połysk na ubraniach? Jak wplatać go do stylizacji na co dzień?

Bardzo lubię błyszczące ubrania w stylizacji. Ubrania i dodatki o błyszczącej fakturze nie są zarezerwowane na specjalne okazje, umiejętnie wplecione do codziennych stylizacji będą wyglądać także efektownie. Komponując błyszczącą stylizację wybieram wiodący odcień i zestawiam z innymi kolorami niebłyszczącymi. Warto zachować umiar.

3. Element garderoby, który jest Twoim obowiązkowym „klasykiem”?

Zdecydowanie skórzana, czarna ramoneska! Można ją nosić na co dzień, zakładając do niej jeansy i bluzkę oraz skórzane botki, podkreśli awangardowy charakter pozornie zwyczajnej stylizacji.

4. Co myślisz o przełamywaniu stylizacji wyróżniającymi się z tłumu elementami?

Lubię przełamywać oryginalnymi i śmiałymi elementami swoje zestawy, powodują one intrygujące i niebanalne stylizacje.

5. Jak rozumiesz codzienną elegancję?

Rozumiem ją jako klasykę i wygodę w jednym, taki casual – codzienny, nieformalny i swobodny look. Klasyczna elegancja jest ponadczasowa, możemy wykorzystać ją z upływem czasu inaczej, w zmienionej formie np. z innymi bardziej nowoczesnymi dodatkami. 

6. Jakiej rady chciałabyś udzielić kobietom poszukującym swojego stylu?

Kobietom, które nie znają swojego stylu jest trudno tworzyć własną garderobę. Radziłabym poznać kilka popularnych stylów w modzie, one pomogą znaleźć swój indywidualny, dopasowany styl do naszej osobowości. Styl ubierania się odzwierciedla to, kim jesteśmy i jakie mamy upodobania. 

Zapraszam na bloga Sandry: www.sasanja.com

No Comments

Leave a Comment